GALERIA

Pszczoły to nasza pasja. Dzięki nim możemy normalnie funkcjonować ale praca przy nich to dla nas także przyjemność i oderwanie od codziennego zgiełku. Dzięki nim możemy poznawać wielu ciekawych ludzi i podróżować prawie dookoła świata. Niekiedy innym sprawia radość kolekcjonowanie znaczków pocztowych lub spędzanie czasu w centrach handlowych – to nie dla nas, - nam taką przyjemność sprawia obcowanie z przyrodą i dokumentowanie tych wydarzeń.

Najpierw zaczęła się moja przygoda z fotografią, gdy w wieku około dziewięciu lat rozpocząłem robić samodzielnie pierwsze zdjęcia aparatem rodziców. Niektóre z tych pierwszych czarnobiałych zdjęć istnieją do dzisiaj. Potem była działalność w kółkach fotograficznych. Jakież to były emocje gdy można było samodzielnie wywołać film a potem czarno białe zdjęcia, które czasami były zaskakujące.

Ta pasja w późniejszym życiu umożliwiła mi ale i także potem mojej żonie dostrzegać i utrwalać piękno otaczającego świata – by móc się tym pięknem dzielić z innymi. Ponieważ jak sami mówimy jesteśmy chorzy na chorobę która nazywa się „pszczelarstwo” dlatego ważnym miejscem w naszej fotografii mają pszczoły ale obok nich także inne owady.

W tej galerii chcielibyśmy pokazać trochę, takich naszym zdaniem ciekawych scen utrwalonych w kadrze aparatu.